Onlarca Dolandırıcılık! Onlarca Dolandırıcılık!
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içerisinde onlarca insanın başına bela olmuş olan dolandırıcı Yusuf Kısa uzun bir aranın ardından tekrar meydana çıkmış bulunuyor. Daha önce... Onlarca Dolandırıcılık!

Gifa incKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içerisinde onlarca insanın başına bela olmuş olan dolandırıcı Yusuf Kısa uzun bir aranın ardından tekrar meydana çıkmış bulunuyor. Daha önce dolandırdığı insanlar olan, karşılıksız birçok çek vermiş olan ve KKTC’de finans şirketlerinin pek çoğuna borcu bulunan sahtekar Yusuf Kısa birçok insanı ve kurumu zarara uğratmış bulunuyor.
Yaptığı Dolandırıcılıklar
Yusuf Kısa insanlara umut tacirliği yapmakla birlikte birçok kişiye ve kuruma da gazetesi üzerinden saldırılar gerçekleştiriyor. Volkan gazetesine vurmuş olduğu büyük bir darbe bulunuyor. Borç batağına soktuğu kurumlar arasında Volgan gazetesi ve yayın kuruluşları olduğu gibi dolandırıcı Yusuf Kısa imzalı beyanlarını da yerine getirmiyor. Adı oldukça bilinen Gifa inc Şirketi’nin başında olan sahtekar Yusuf Kısa’ya birçok dava açılmış bulunuyor.
Tekrar Ortaya Çıkışı
Gündemi oldukça meşgul eden sahtekar Yusuf Kısa yasalara aykırı gazete yayınlamalar gibi yasaya karşı da birçok suç işlemiş bulunuyor. KKTC’ye gelememekte olan Yusuf Kısa Yenibakış gazetesi üzerinden insanlara saldırıyor. Ortaya çıkışının sebebi ise KKTC’de seçim sürecinin başlamasıdır. Çıkartmış olduğu yasadışı gazeteler ile saldırılar yaparak KKTC’de seçimlerde etkili olmaya çalışan dolandırıcı Yusuf Kısa hakkında tekrar suç duyurusunda bulunuluyor. İşadamlarına ve farklı kişilere gazete üzerinden ettiği hakaretlerden dolayı ceza alan Yusuf Kısa maddi olarak aldığı bu cezayı da ödemedi. Hakaret davaları da dolandırıcı Yusuf kısayı durdurmadı.

Gifa inc ve Yusuf Kısa Haberi : https://www.7haber24.com/haber/5135/gifa-inc-sahibi-yusuf-kisa-iranli-is-adamlarini-dolandirdi.html

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir