MİKRO SİNÜSEKTOMİ NERELERDE YAPILIR? MİKRO SİNÜSEKTOMİ NERELERDE YAPILIR?
Mikro sinüsektomi yöntemi, kıl dönmesi ile ilgili diğer tedavi yöntemlerine göre her açıdan daha avantajlı olduğu için en çok tercih edilen bir operasyon olmaktadır.... MİKRO SİNÜSEKTOMİ NERELERDE YAPILIR?

Mikro sinüsektomi yöntemi, kıl dönmesi ile ilgili diğer tedavi yöntemlerine göre her açıdan daha avantajlı olduğu için en çok tercih edilen bir operasyon olmaktadır. Ama bütün şehirlerde bu operasyon gerçekleşmemektedir. Sadece İzmir , Bursa , Ankara ve İstanbul ‘un belirli semtlerinde yapılmaktadır. Siz bu şehirlerden birisinde yaşamıyor iseniz eğer mikro sinüsektomi tedavisini tercih etmeyeceksiniz diye bir durum söz konusu değildir. Gidip muayenenizi olup anında ameliyata girip 5 dakika sonunda gerçekleşmiş güzel bir operasyonla sapasağlam ve ağrı sancı hissetmeden ayağa kalkabilir üstelik tedavi için geldiğiniz şehiri keşfedebilirsiniz. Herhangi bir ilaç kullanmanıza da gerek kalmadan rahat hareket edebilirsiniz.
Mikro sinüsektomi tedavisi hangi ilde uygulanırsa uygulansın bütün yurt genelinden gelen hastalar en güzel şekilde ağırlanarak operasyonla alakalı bilgiler verilerek endişeleri ve korkuları en aza indirgenir. Böylelikle hastalar narkoz etkisinde olmayacaklarını bildikleri halde bile gönül rahatlığı ile ameliyata girip başarılı bir operasyon geçirirler. Üstelik memnun kalarak ayrılırlar operasyon merkezinden. Mikro sinüsektomi tedavisi uygulandıktan sonra doktorunuzun size yazacağı bir reçete , dikkat etmeniz gereken önlemleri belirtme gibi bir girişimi olmayacaktır. Çünkü günler aylar süren bir iyileşme süreciniz yoktur aksine ameliyat bitiminden sonra hemen iyileşmektesiniz.
Klasik tedavi yöntemleriyle günler , haftalar , aylar boyunca ağrı çekmeyimi tercih edersiniz yoksa mikro sinüsektomi yöntemini tercih ederek ne operasyon anında ne de sonrasında sancı çekmemeyi mi.?

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir