MİKRO SİNÜSEKTOMİ – KIL DÖNMESİ PROBLEMİNE KESİN ÇÖZÜM MİKRO SİNÜSEKTOMİ – KIL DÖNMESİ PROBLEMİNE KESİN ÇÖZÜM
Kıl dönmesi sonucu klasik operasyonlara başvuran hastalar operasyon sonrası acılarının olduğunu, iyileşme sürelerinin uzadığını , hareket ederken tedirgin olduklarını ve rahat hareket edemediklerinden yakınmaktadırlar.... MİKRO SİNÜSEKTOMİ – KIL DÖNMESİ PROBLEMİNE KESİN ÇÖZÜM

Kıl dönmesi sonucu klasik operasyonlara başvuran hastalar operasyon sonrası acılarının olduğunu, iyileşme sürelerinin uzadığını , hareket ederken tedirgin olduklarını ve rahat hareket edemediklerinden yakınmaktadırlar. Bu aşamada devreye yeni bir operasyon yöntemi olan mikro sinüsektomi girerek acılarınıza kesin çözüm olmaktadır. Nasıl mı?


Klasik operasyonlarda gereksiz yere cildinizi daha fazla kesmektedirler ve iz kalmaktadır haliyle. Ama mikro sinüsektomi operasyonunda sadece kıl dönmesi olan alan 1 – 2 cm kesilerek 5 dakikalık bir ameliyat sonrası rahatça ayağa kalkılabilir, yürünebilir ve hareket ederken tedirginlik yaşanmasına sebep olmaz. Ayrıca ben 15 – 20 gün duş almadan duramam , suyla temas halinde olmam kaçınılmaz diyenler mikro sinüsektomi sayesinde bu süreyi 3 güne indirerek yüzmeye bile gidebilir.
Anlayacağınız üzere ilaçların bile anında iyileştiremediği bazı hastalıkları , kıl dönmesi gibi mikro sinüsektomi yöntemi gibi etkili ve başarılı ameliyatlar anında iyileştirebilmektedir. Benim için kesin çözüm ilaçlardır diyenler , kıl dönmesi için kesin çözüm mikro sinüsektomi yöntemidir. Başka tedavi yönteminde aramayın çözümü. Çünkü bu sizin için ancak vakit kaybı ve daha fazla sancı demektir. Oysaki bu kadar basit ve etkili bir operasyonu tercih etseniz vakit kaybı yaşamadan sancılarınızdan kurtulup işlerinize mani olmasını engellemiş olursunuz.
Mikro sinüsektomi yöntemi sadece sizin sıkıntılı sancılarınızdan kurtulmanız ve daha fazla sancı çekmemeniz için size önerilen bir operasyondur.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir