MİKRO SİNÜSEKTOMİ İLE KIL DÖNMESİNDEN HEMEN KURTULUN MİKRO SİNÜSEKTOMİ İLE KIL DÖNMESİNDEN HEMEN KURTULUN
Kıl dönmesi genellikle uyruk bölgesinde olmakta ve kişilere fazlasıyla sorun yaratmaktadır. Tedavisi de sadece ameliyat olan kıl dönmesi problemi olan kişiler ameliyat lafını duyunca... MİKRO SİNÜSEKTOMİ İLE KIL DÖNMESİNDEN HEMEN KURTULUN

Kıl dönmesi genellikle uyruk bölgesinde olmakta ve kişilere fazlasıyla sorun yaratmaktadır. Tedavisi de sadece ameliyat olan kıl dönmesi problemi olan kişiler ameliyat lafını duyunca korktukları için vazgeçmektedirler. Oysaki mikro sinüsektomi ameliyat yöntemi ile 5 dakikada kıl dönmesinden kurtulabilirsiniz. Hiçbir acıya ve narkoz etkisine mağdur olmadan üstelik. Mikro sinüsektomi yöntemi sizi ameliyat masasında fazla bekletmeden 5 dakikalık bir işlem sonrasında memnuniyetinizi kazanacaktır. Çünkü operasyon sonunda hareketlerinize dikkat etmeye gerek kalmadan iyileşeceksiniz. Böylelikle sancılarınız son bulmuş olacaktır.


Mikro sinüsektomi yöntemi herhangi bir risk bulundurmamakta ve işlemi çok kolay bir süreçten geçmektedir. Kıl dönmesi olan bölgeye 1 – 2 cm kesik uygulanarak kıl yumağı içinden alınılır ve sonrasında estetik dikiş uygulanarak kesilen bölge dikilir. Daha sonra ameliyat bitmiş olur ve doktorunuzun size tek tavsiyesi 3 gün bedeninizi sudan uzak tutmanız olacaktır. Onun dışında ilaç, krem gibi bir reçete önermeyecektir size çünkü gerek yoktur artık iyileşmiş bulunmaktasınızdır. Dikişiniz patlar korkusu oluşmadan hareket edebilir ve günlük işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İste kıl dönmesinden kurtulmak bu kadar basit bir olaydır. Korkulacak bir tarafı yoktur. Yapmanız gereken sadece fazla geç kalmadan ve kendinize eziyet etmeden mikro sinüsektomi ameliyatı olmaktır.
Kıl dönmesi probleminizde kesin çözüm yolunu tercih ederek ağrılarınıza bir son vermenizin vakti.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir