MİKRO SİNÜSEKTOMİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ MİKRO SİNÜSEKTOMİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ
Kıl dönmesi nedeniyle bir çok tedavi yöntemi geliştirilmiştir. Ama ilaçlarla, kremlerle geçmemekte olup ameliyat tekniklerine başvurulmaktadır. Ameliyat denilince insanların gözlerini korku bürür adeta. Bir... MİKRO SİNÜSEKTOMİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ

Kıl dönmesi nedeniyle bir çok tedavi yöntemi geliştirilmiştir. Ama ilaçlarla, kremlerle geçmemekte olup ameliyat tekniklerine başvurulmaktadır. Ameliyat denilince insanların gözlerini korku bürür adeta. Bir yandan haklıdırlar da. Çünkü ameliyat sonrası iyileşme süresi çok vakit alır ve ayağa kalkmamıza bile engel olur. Bu yüzden hastaların ruh halleri düşünülerek kıl dönmesi problemi için mikro sinüsektomi ameliyat yöntemi geliştirilmiştir. Bu ameliyat yöntemi sadece hastaların durumları göz önünde bulundurularak kıl dönmesi sonucu oluşan sancılarına son verilmek amaçlı ve sonrasında sancı çekmemeleri için en iyi çözüm odaklıdır. Bize bu bilgi yetmez daha fazla bilgi edinmek istiyorum diyenlere detaylı bir bilgi verecek olursak eğer  ameliyatı cildin altındaki kıl topağının 1- 2 cm kesik uygulanarak alınması ve daha sonrasında estetik dikiş ile kesilen noktanın kapatılmasıdır.
İçinizden zaten bunu diğer kıl dönmesi için olan ameliyat yöntemlerinde de uyguluyorlar diye düşünüyor iseniz size en avantajlı noktalarını belirterek fikrinizi değiştirebiliriz. Mikro sinüsektomi ameliyatı sadece 5 dakika sürmekte olup ayrıca ameliyattan sonra anında iyileşmeniz mümkündür. Ayağa kalkıp yürüyebilir , evinize veya işinize gidip kalan işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İlaç kullanımına gerek olmayacaktır çünkü ameliyat sancısı çekmeyeceksiniz. En önemlisi de su ile temas edersem ameliyat yaram çok kötü olur korkusu olmadan 3 günün ardından rahatlıkla duşunuzu alabilir, denize girebilirsiniz. Dikkat çekici diğer bir hususu da estetik dikişin diğer operasyonlarda uygulanmaması olup ciltte iz bırakmamasıdır.
Mikro sinüsektomi ameliyatı tahmin edemeyeceğiniz kadar avantajlı bir operasyondur. Siz de kıl dönmesi probleminizden bu ameliyat yöntemi ile kurtulabilirsiniz.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir