MİKRO SİNÜSEKTOMİ FİYATLARI MİKRO SİNÜSEKTOMİ FİYATLARI
Mikro sinüsektomi kıl dönmesi probleminde hastalarımızın birinci tedavi yöntemi olmaktadır. Ama hastalar fiyatlarından yana çekinerek operasyon maliyetini sorar iken tedirgin oluyorlar. Biz de onlara... MİKRO SİNÜSEKTOMİ FİYATLARI

Mikro sinüsektomi kıl dönmesi probleminde hastalarımızın birinci tedavi yöntemi olmaktadır. Ama hastalar fiyatlarından yana çekinerek operasyon maliyetini sorar iken tedirgin oluyorlar. Biz de onlara operasyon öncesi fiyatları sunarak tercihi onlara bırakıyoruz. Mikro sinüsektomi sosyal güvencesi olmayan bireylere her şey dahil 2.300 TL iken SGK ‘ sı olan bireylere ise 1.150 TL ‘ dir. Fiyatları belirleyen birçok unsur vardır. Mesela devletin fiyat belirlediği operasyon merkezlerinde sosyal güvence olduğu için fiyatlar sabittir. Ama özel operasyon merkezlerinde bu fiyat kurumun ameliyat dışı hizmetlerinin kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fiyatlar bu olasılıklar göz önünde bulundurularak özel operasyon merkezlerinde 2.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. SGK anlaşmalı kurumlarda ise 1.000 TL ile 3.000 TL arasında katkı payı alınmaktadır.
Mikro sinüsektomi tedavisinin fiyatı size pahalı gelebilir ama size yaşatmadığı ağrı sancı sayesinde ve operasyon sonrasında da herhangi bir acıya maruz kalmamanızı sağlayarak belirtilen fiyatı hak etmektedir. Ayrıca vücudunuzda diğer tedavi yöntemleri gibi 15 – 20 cm aralığında kesik uygulanarak sonrasında dikiş izi bırakmamaktadır.
Mikro sinüsektomi operasyonu siz düşünülerek geliştirilmiş bir yöntemdir. Günlük işlerinizde bu kadar basit bir operasyonun aksaklık yaşatmaması amaçlanmıştır. Saatlerce narkoz etkisinde kalmadan 5 dakika içerisinde operasyonunuzun gerçekleşmesi sağlanmakta olup eski sağlığınıza hemen kavuşmanız amaçlanmıştır. Size bu bilgilendirme sunularak tercihiniz tamamiyle size bırakılmıştır.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir