MİKRO SİNÜSEKTOMİ AMELİYATI NASIL YAPILIR? MİKRO SİNÜSEKTOMİ AMELİYATI NASIL YAPILIR?
Cilt altında birikmiş olan kıl yumağını çıkarmak için mikro sinüsektomi tedavi yöntemi vasıtasıyla 10 – 15 cm kesiğe dahi ihtiyaç duyulmadan 1 – 2cm’lik... MİKRO SİNÜSEKTOMİ AMELİYATI NASIL YAPILIR?

Cilt altında birikmiş olan kıl yumağını çıkarmak için mikro sinüsektomi tedavi yöntemi vasıtasıyla 10 – 15 cm kesiğe dahi ihtiyaç duyulmadan 1 – 2cm’lik bölgeye lokal anestezi uygulanarak kıl yumağının olduğu alanda en fazla 2 cm kesi yapılır. Böylece diğer operasyonlar uygulanarak gereksiz yere daha fazla doku kesilmeyerek işlemin yapılacağı yere uygulanır sadece kesim. Daha sonrasında estetik dikiş işlemi ile kapatılır. Çok nadiren bir tane normal dikiş konabilir sadece. Mikro sinüsektomi yöntemi klasik ameliyatların 1 – 2 ay olan iyileşme sürecini en aza indirerek hatta yok ederek operasyon sonrası acı çekilmemesini sağlamakta ve hastanın ameliyat masasından kalkar kalkmaz herhangi bir dinlenme sürecine gerek kalmadan hemen kalkabilmesini sağlamakta , üstelik ilaç kullanımına gerek olmadan ağrısız sancısız yaşamlarına kaldıkları yerden devam etmelerini sağlar.


Kıl dönmesinden şikayetçi iseniz ve size çok sancı veriyorsa klasik operasyonlara başvurup acınızı 2 katına çıkarmak yerine mikro sinüsektomi operasyonuna başvurarak acılarınızı yok edin ve iyileşme sürecinizi kendinize sıkıntı etmeyin. Çünkü mikro sinüsektomi yönteminde iyileşme süreciniz operasyonun hemen bitimidir. Klasik tedavi yöntemlerindeki gibi pansuman gerektirmez .
Siz de mikro sinüsektomi tedavi yöntemini güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz ve 15 – 20 gün olan su ile temas süresini 3 güne ingirdeyerek duşunuzu gönül rahatlığı ile alın ve 3 günün sonunda havuza denize giderek suyun tadını çıkarın.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir