En İdeal Yaz Ojeleri En İdeal Yaz Ojeleri
Yaz mevsimi denildiğinde herkesin aklına gelen ilk şey renkli ojelerdir. Klasik oje renklerinden ziyade mor, pembe ve mavilerin bolca kullanıldığı yaz manikürleri oldukça çok... En İdeal Yaz Ojeleri

Yaz mevsimi denildiğinde herkesin aklına gelen ilk şey renkli ojelerdir. Klasik oje renklerinden ziyade mor, pembe ve mavilerin bolca kullanıldığı yaz manikürleri oldukça çok sevilmekte. Yaz mevsimine uygun oje önerileri arıyorsan bugün çok şanslısın.
En güzel oje renklerini seninle tanıştırmanın vakti geldi. Yaz boyunca tırnaklarından çıkar ayacağın işte o renkler.

Oja Tavsiyesi

Pembe Oje

Her yaz olduğu gibi pembe ve tonları bu sezonda oldukça popüler. Pembe tonları bu yaz, simli ojelerle beraber görülmekte. Şayet sizin de glitter oje merakınız var ise, bu trendi mutlaka denemelisiniz. Tek bir tırnağa simli oje sürülerek bambaşka bir manikür stili oluşturulabilir.

Açık Mavi Oje

Yaz mevsimi için oje önerimizde olmazsa olmaz rengimiz mavidir. Gümüş renk takılar ile mavi ojeyi rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Badem biçiminde törpülenmiş tırnaklar bu sezon medyada sıkça yer almakta. Siz de uzun tırnaklara sahip iseniz daha sivri törpüleme yaparak bu modele kavuşabilirsiniz.

Nar Rengi Oje

Nar çiçeği renginde oje, bronz teni ortaya çıkarmak için kullanılır. Nail art modellerine sizde meraklı iseniz, tırnaklarınıza çiçek deseni çizerek faklı bir hava elde edebilirsiniz.

Pembe Oje

Yaz boyunca oje önerisi htiyaç duyucaksanız eğer, tercihimiz her zaman çingene pembesi olurdu. Yaz mevsimine en çok yakışan renklerden biri olan koyu pembe , tırnaklarınızın harika görünmesine yardımcı oluyor. Şeffaf bir parlatıcıyı çingene pembesi ojenin üzerine sürerek daha parlak görünüm elde edersiniz. Pembe oje etrafınızdaki bulunan kimselerinde sıklıkla kullanmış olduğu ojelerden olabileceği için çevrenizdeki kişilerden oje tavsiyesi alabilirsiniz.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir